כתיבת מאמרים באנגלית

אם אתם מחפשים שירות כתיבת תוכן איכותי באנגלית עבור האתר , המוצר, או הפירסומות שלכם,  הגעתם למקום הנכון. אנחנו מספקים שירותי תיבת מאמרים בשפה האנגלית אשר נכתבים ע"י מיטב הכותבים בארץ, בארה"ב ובבריטניה ועוברים הגהייה לשונית ובדיקות איכות קפדניות על פי הדרישות והצרכים שלכם.

צוות הכותבים שלנו יכול לעזור לסטארטאפ או לעסק שלכם לשדרג את איכות התוכן באופן משמעותי ולעזור לכם לצמוח. 

אנחנו מציעים מגוון רחב של פתרונות כתיבת מאמרים באנגלית לכל מטרה ועניין:

למה לי להזמין דרכם ולא דרך ספק Outsource אחר?

שאלה מצוינת שמתחלקת לשלוש נקודות מרכזיות:

  1. הכותבים שלנו- הכותבים שלנו הם הכוח שלנו ואלו שמאפשרים לנו להציע שירות איכותי , זמין מהיר ומקצועי. כותבי התוכן שלנו דוברי אנגלית כשפת אם, נולדו וחיו במדינות שאליהן אתם מכוונים ומבינים את השפה והתרבות המקומית.
  2. השירות שלנו- אנחנו פה כדי לעזור לעסק שלכם לצמוח ובאמת מתכוונים לזה! אנחנו זמינים עבורכם תמיד , נמצאים פה בבית בישראל ומאמינים שנוכל לתרום להצלחת העסק שלכם.
  3. המחירים שלנו-  אנחנו מציעים כותבי תוכן ברמה הגבוהה ביותר בשוק העולמי במחירים תחרותיים מאוד. אנחנו לא עושים מיקור-חוץ למדינות צד שלישי ולמרות זאת מספקים מחירים תחרותיים ביותר.

מי הם הכותבים שלנו?

הכותבים שלנו הינם לרוב עולים שהגיעו מארה"ב, בריטניה ואוסטרליה ועבדו ככותבי תוכן "Content Writers" בארצות מוצאם ומתמחים בכתיבה שיווקית וטכנית. אנו יכולים להציע לכם מגוון נרחב של כותבים עם דרגות נסיון שונות ותחומי התמחות שונים. 

במידה שאתם מעוניינים, זכרו שאתם תמיד יכולים לקבל כמובן דוגמאות של עבודות שהכותבים שלנו ביצעו בעבר עבור לקוחות מרוצים אחרים. 

כיצד תהליך הכתיבה מתבצע?

לאחר שתשלימו את ההזמנה, הכותב יקבל את פרטי ההזמנה ויחל במלאכת הכתיבה. במידה שיצוצו בעיות או שאלות, כותב התוכן יפנה אליכם באופן ישיר ויקבל ממכם הכוונה וחידודים הכרחיים. לאחר תום מלאכת הכתיבה, תקבלו מאיתנו טיוטה של התוכן עלייה תוכלו לבקש תיקונים במידת הצורך.

איך ניתן להזמין תוכן באנגלית דרכנו?

תוכלו להזמין את התוכן שלכם בשלוש דרכים מרכזיות. הדרך הראשונה והקלה ביותר היא באמצעות המרקט שלנו שם תוכלו לבחור את השירות שבו אתם מעוניינים ולבחור את אורך ומטרת הטקסט. להזמנות גדולות יותר שמצריכות שיחה מקדימה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ישיר באמצעות האימייל, הטלפון , הווטסאפ או כל אמצעי אחר שנוח לכם.

Picture of עומר לוינסון
עומר לוינסון

מוזמנים להתייעץ איתי על כל פרויקט שיווק וקידום בארה"ב.

תפריט נגישות