כתיבת תוכן

בוא נדבר תכל'ס ונחסוך המון זמן של התלבטויות אחד לשני/ה, יש עשרות חברות שמספקות שירותי תוכן, פריאלנסרים ומקצוענים שמציעים שירותי תוכן שונים,ורבים מהם טובים מאוד במה שהם עושים אננו חייבים להודות ולפרגן אז למה דווקא אנחנו?

הייחוד שלנו הוא בכך שאנחנו באים עם ניסיון מוכח של בניית מותגים דיגיטאלים, מנהלים חנויות ואתרים , ויודעים לא רק איך ליצור תוכן בצורה חכמה שבונה קהילה סביב המותג שלכם ובעלת ערך לגולשים שלכם, אלא גם איך ומתי להפיץ את התוכן שלכם בצורה הטובה והמשלמת ביותר עבורכם שתהפוך את הגולשים שלכם ללקוחות, תפיק לידים ותקדם אתכם במנועי החיפוש.

לא מאמינים? צרו איתנו קשר עכשיו וקבלו דוגמאות בעברית ובאנגלית למותגים שאנחנו יוצרים, מנהלים ומקדמים את התוכן שלהם ותראו בעצמכם!

תראו, כתיבת תכנים ושירותי כתיבה שיווקית השתנו מאוד במהלך השנים האחרונות, הן מבחינת הגולשים שהפכו לחכמים יותר ומוצפים במידע והן מבחינת גוגל ומנועי החיפוש השונים שחידדו את שיטות הסינון ויודעים היום באמצעות טכנולגיות חדשניות איזה אתר באמת נותן ערך לגולשים ואיזה אתר רק מנסה למכור ולהתקדם בשיטות ישנות שהיום כבר לא עובדות.

אנחנו מאמינים בקשר מניב עם הלקוחות שלנו שרוצים לבנות מותג לטווח הארוך. אתם מוזמנים להכנס לבלוג שלנו ולראות איך המאמרים שלנו נראים, מבחינת מחקר , איכות וערך לגולשים.

אנחנו מציעים מעטפה רחבה של שירותי כתיבת תכנים ותוכן שיווקי והפצת תוכן מתקדמים, בניהם:

  • כתיבת תוכן באנגלית
  • כתיבת תוכן בעברית- מאמרים ותוכן שיווקי
  • כתיבת תוכן לאתרים וחנויות דיגיטאליות, כולל עמודי נחיתה ואימיילים.
  • כתיבת פוסטים לרשתות החברתיות, פייסבוק,לינקדאין,טוויטר,אינטסגרם ועוד
  • כתיבת מדריכים מקצועיים ארוכים ועשירים במילות מפתח וערך לגולשים
  • כתיבת קורות חיים מקצועיים ופרופילי לינקדאין

במידה ואתם מעוניינים לשוחח איתנו על אפשרויות תוכן מתקדמות, כולל כתיבת תוכן לקורסים דיגיטאליים, הודעות לעיתונות, או פרוייקט שאתם מעוניינים לקדם, נשמח לשוחח איתכם בהקדם.

אנחנו יותר מנשמח לשמוע על הפרוייקט שלכם, להעניק לכם התייעצות כנה ולתת לכם הצעת מחיר לפרוייקט הדיגיטאלי שלכם. תוכן הוא אבן היסוד של כל פרוייקט דיגיטאלי, אל תתפשרו על איכות התוכן שלכם.

Picture of עומר לוינסון
עומר לוינסון

מוזמנים להתייעץ איתי על כל פרויקט שיווק וקידום בארה"ב.

תפריט נגישות