כתיבת תוכן לעמודי נחיתה

עמוד נחיתה מוצלח יכול להיות ההבדל בין קמפיין ששובר את שיא המכירות לבין קמפיין הפסדי, וכמו כל פרוייקט שיווקי, חשוב להתחיל לבנות אותו מאבני הבניין- תוכן.

תוכן לעמודי נחיתה הוא המפתח להצלחת העמוד ולעמידה במטרות שהגדרתם עבורו. התוכן האו הפרמטר החשוב ביותר, בעל ההשפעה הגדולה ביותר על הגולש והעיצוב מותאם אליו ולא להפך.

כדי לבנות קמפיין ממומן יש צורך בעמודי נחיתה לא פחות ממצוינים, ממוקדי המרה ובנויים בחוכמה. אנחנו מעניקים את השירות המקיף ביותר שכולל מחקר, אפיון וכתיבת תוכן שיווקי לעמוד הנחיתה שלכם.

אנחנו מלמדים תוכן, חיים תוכן ובנויים מתוכן, ועבורנו תוכן הוא מדע. אתם מוזמנים להציץ בבלוג שלנו בשביל להתרשם מהידע שצברנו בתחום, קמפיינים שביצענו ואולי המדריך הרלוונטי ביותר עבורכם- תוכן לדפי נחיתה שלב אחר שלב כדי להחליט ולראות באמת מי החברה הטובה ביותר שיכולה להפוך את הקמפיין שלכם לרווחי ולבנות דף נחיתה שיעמוד מול המתחרים.

בנוסף, אם אתם מחפשים תוכן באנגלית עבור עמוד הנחיתה שלכם או בכל שפה אחרת, אנחנו כאן כדי להציע איכות בינלאומית עם חמימות ישראלית.

מה תמיד נכלול בדף נחיתה?

  • חוות דעת של לקוחות והמלצות מלקוחות אמיתיים
  • הדגש תמיד יהיה על היתרונות של המוצר, ולא על המוצר עצמו.
  • כותרת מפוצצת.
  • כתיבה פשוטה והנעה לפעולה ממש קלה להבנה- אנחנו לא רוצים לבלבל את הגולשים שלכם.
  • אנחנו בני אדם, תמיד נכתוב בצורה של בן אדם לבן אדם.
  • נשתמש במספרים וסטטיסטקות מעניינות- אין דבר ש"מוכר" יותר טוב ממספרים.
  • נריץ בדיקת A/B , כלומר שתי גרסאות שונות ונבחן מה עובד יותר עבורכם. נסיק מסקנות, נבצע התאמות ונדאג שתקבלו תוצאות מקסימאליות.

כתיבת תוכן לדף נחיתה- אלמנטים פסיכולגיים ומדע

בעולם של היום לא מספיק להיות קופייריטר יצירתי, וכל קמפיין תוכן נמדד במספרים. אנחנו משתמשים במיטב הידע שנצבר בעולם על התוכן והמאפיינים הפסיכולוגייה שעומדים מאחורי תרבות הצריכה של הגולשים, ומעניקים את השירות המקיף ביותר בתחום.

מה שמייחד את העבודה איתנו היא תודעת השירות, איכות התוכן והמחויבות לתוצאות שאנחנו מספקים. אם עדיין לא השתכנעתם שאנחנו הטובים ביותר למשימה, אתם מוזמנים לסיבוב קצר ברחבי הרשת שבסופו תגיעו אלינו בחזרה:)

דברו איתנו עכשיו ונשוחח על הפרוייקט שלכם, נשמח להכיר ולעבוד בשיתוף פעולה!

Picture of עומר לוינסון
עומר לוינסון

מוזמנים להתייעץ איתי על כל פרויקט שיווק וקידום בארה"ב.

תפריט נגישות