קניית ומכירת אתרים

במסגרתי השירותים שאנחנו מספקים לסוכניות דיגיטאל וחברות קידום אתרים, יוצא לנו לא פעם להיות מעורבים בבניית תוכן שבונה מותגים דיגיטאליים ונכסים דיגיטאליים מניבים. במסגרת הפעילות הזאת, אנחנו בונים נכסים דיגטאליים ומספקים שירות קניית ומכירת אתרים, הכולל עדכון חודשי של נכסים למכירה ואפשרויות השקעה מניבה.

האתרים שאנחנו מוכרים או קונים בעלי פרופיל גבוה במנועי החיפוש, מקבלים תנועה רציפה ממקורות אורגניים ומייצרים לידים יקרים עבור מגוון רחב של סקטורים.

במסגרת השירות, אנחנו עובדים גם עם חנויות וירטאוליות ועוזרים לעסקים דיגיטאליים להתרחב באמצעות רכישות אסטרטגיות. תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של נכסים שמייצרים לידים ותנועה בכל תחום.

מכירת אתרים

אם אתם רוצים למכור את האתר שלכם, אנחנו נשמח למצוא רוכש מתאים במחיר הנכון. במסגרת השירות אנחנו גובים עמלה בגובה של 15% מסכום המכירה ומוכנים לשקול אתרים שעומדים בקריטריונים הבאים בלבד:

  • אתרים עם וותק של שנה לפחות
  • תנועה אורגנית חודשית יציבה
  • אתרים שמייצרים לידים או מכירות באופן קבוע
  • אתרים בעלי פרופיל גבוה במנועי החיפוש(מקודמים במקומות גבוהים)

במידה והאתר שלכם לא עומד באחד הקריטריונים, מוזמנים לדבר איתנו ונשמח לבחון את בקשתכם.

בתהליך מכירת האתר אנחנו נמצא רוכשים פוטנציאליים,נפנה אליהם וננהל את המשא ומתן עד לעסקה הסופית תוך שמירה על האנונימיות שלכם על פי רצונכם.

קניית אתרים

אם אתם מחפשים אתרים לקנייה, אנחנו מחזיקים במגוון נכסים בסקטורים ותחומים שונים שמייצרים תנועה ולידים באופן קבוע. במידה ויש אתר מסויים שאתם רוצים לרכוש, אנחנו מספקים שירות משא ומתן וניהול הרכישה עד להשלמת העסקה.

אם אתם רוצים לרכוש אתר מניב, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל את האתרים שלנו למכירה ולהצטרף לניוזלטר שלנו שמעדכן אחת לחודש על כל הנכסים החדשים שלנו.

קניית אתרים אסטרטגיית יכולה להצמיח את המותג שלכם לגבהים חדשים, להזרים תנועה ולידים לעסק ולקדם את האתר הראשי שלכם בצורה הטובה ביותר.

אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה, בקשה או התייעצות לפני רכישת או מכירת אתר. אתרים טובים ויציבים הם נכס יקר ערך שאתם יכולים לפתח בתור מקור הכנסה גבוהה ארוכת טווח.

Picture of עומר לוינסון
עומר לוינסון

מוזמנים להתייעץ איתי על כל פרויקט שיווק וקידום בארה"ב.

תפריט נגישות