שירות רכישת קישורים ומאמרי יחץ באתרים באנגלית

מחפשים שירות רכישת קישורים ופרסום מאמרי יח"ץ באתרים גדולים בשוק הבינלאומי? אנחנו יכולים לעזור לכם לקדם את העסק , התדמית והאתר שלכם באמצעות השירות הייעודי של פרסום מאמרים באחת ממאות האתרים שנמצאים ברשת האתרים שלנו.

איך זה עובד?

יש שתי דרכים שניתן לפרסם מאמרי יח"ץ ולרכוש קישורים דרכנו. 

  1. בחירת אתרים מהרשימה שלנו – במידה ואתם מעוניינים בשירות, נשלח לכם רשימה של כל האתרים שאנחנו יכולים להציע כרגע פרסום מאמר יח"ץ , אתם תשלימו את ההזמנה והמאמר יהיה באוויר תוך 14 ימים ( אלא אם כן צוין אחרת ברשימה).
  2. קמפיין Outreach אישי- מקדמים בנישה מסויימת ולא מצאתם אתרים שעומדים בקריטיריונים שלכם מהרשימה? אין שום בעיה, אנחנו נעבוד ונפנה לאתרים על בסיס הקריטריונים שלכם. כך תוכלו לזכות בקישורים סופר רלוונטים וחזקים שיקפיצו את האתר שלכם קדימה.

באילו אתרים ניתן לפרסם דרכם? 

אנחנו עובדים עם מאות אתרים וניתן לפרסם דרכנו כמעט בכל רחבי הרשת. במידה ואתם לא מוצאים אתר שרלוונטי אליכם ברשימה שנשלח לכם, אתם יכולים לבקש שירות אישי שבו נפנה לאתרים שרלוונטים לפרופיל שאתם מחפשים. 

כל האתרים ברשת שלנו הם אתרים סופר איכותיים, ורבים מהם זוכים לתנועה של מאות אלפי גולשים בחודש. אצלנו לא תמצאו קישורי PBN, אתרי לווין או אתרים קטנים מכל סוג שהוא. המטרה שלנו לחזק את המותג שלכם באמצעות הקישורים שאנחנו מספקים לכם, לכן תהליך המיון שלנו קפדני ומורכב אך ורק מאתרים איכותיים במיוחד שנבדקו על ידינו ובעלי נתונים מרשימים.

חלק מהאתרים שתוכלו למצוא אצלנו הם פורבס,entrepreneur, האפטינגון פוסט ועוד רבים אחרים איכותיים במיוחד בעלי תנועה יציבה ונתוני SEO יציבים. 

באילו מדינות אתם מציעים את השירות?

רוב רובה של רשת האתרים שלנו פונה למדינות הבאות:

  • ארה"ב
  • בריטניה
  • גרמניה
  • אוסטרליה
  • קנדה

מה טווח המחירים של הקישורים?

טווח המחירים של הקישורים מתחיל ב180$ באתרים הקטנים ומטפס למעלה באתרים בסדרי גודל של פורבס , האפטינגון פוסט וכו'. המחירים שלנו מתעדכנים לעיתים קרובות לכן מומלץ לבקש מאיתנו עדכון לגבי המחיר האחרון.

מה האחריות שאתם מספקים?

אנחנו מתחייבים לפרסום המאמר באתר שבו ביקשתם ובמדור בו הצגנו לכם שבו הוא יהיה מפורסם. אם מאיזשהי סיבה המאמר לא קיבל אישור ולא פורסם, נחזיר את כספכם בחזרה באופן מלא. תיד.

מכיוון שהאתרים שבהם אנחנו מפרסמים את המאמרים הם לא בבעלות שלנו והם לרוב עסקים לכל דבר ועניין ,מרגע פרסום המאמר, אין לנו כל אחריות ולא נשא בה לרבות מקרים בהם אתרים נופלים או נסגרים מאיזשהי סיבה שלא בשליטתנו בעתיד.

האם אתם מספקים הנחות להזמנות גדולות?

בהזמנות של למעלה מ20 קישורים אנחנו מציעים הנחה מיוחדת.  הזמנות של למעלה מ100 קישורים, נא לפנות אלינו באופן ישיר.

Picture of עומר לוינסון
עומר לוינסון

מוזמנים להתייעץ איתי על כל פרויקט שיווק וקידום בארה"ב.

תפריט נגישות