כתיבת מאמרים לאתרים

מחפשים כותבי תוכן לאתרים? הגעתם למקום הנכון. ולמרות שכולם אומרים את זה, אנחנו באמת מתכוונים לזה. אם אתם מחפשים שירות כתיבת תוכן עבור האתר , הסטארטאפ או העסק שלכם באנגלית, איטלקית, ספרדית , גרמנית או כל שפה אחרת, אנחנו כאן כדי לספק לכם שירות איכותי , מהיר וזמין.

איך אנחנו יודעים שהתוכן שלנו הוא הטוב ביותר עבורכם? זה פשוט, אנחנו לא רק כותבים תוכן , אנחנו חוקרים, בודקים, ומוודאים שהתוכן שלנו הוא הטוב ביותר שאנחנו יכולים להציע לגולשים שלנו או שלכם.

אנחנו חיים,נושמים , לומדים ומלמדים תוכן. אנחנו לא סוכנות דיגיטאלית שגם כותבת תוכן, אנחנו מתרכזים וחיים את התוכן. לכן אנחנו לא מפסיקים לחקור וללמוד על הטרנדים האחרונים בתחום הכתיבה, הפצה, שיווק והמרה של תוכן איכותי.

אצלנו תמצאו את השילוב המושלם בין תוכן איכותי, ממיר ובעל ערך לגולשים שלכם שמנועי החיפוש יודעים להעריך.

יש הרבה יתרונות בעבודה איתנו, אבל המרכזי והחשוב ביותר הוא שאנחנו חושבים על כל הצדדים שצורכים את התוכן שלכם, ויודעים לתת את המענה הטוב ביותר לצרכים שלכם. אם הדגש הוא על המרה, נדע לשלב את כל האלמנטים ההכרחיים בשביל לעזור לתוכן שלכם להמיר, אם הדגש הוא על קידום, נדע כיצד לכתוב את התוכן הטוב, המקיף והמעניין ביותר שישאיר אבק למתחרים שלכם.

אנחנו יכולים לשכנע אתכם עם מאות דוגמאות, הסברים ורעיונות אבל מה שהכי עוזר ללקוחות שלנו להחליט היא העובדה הפשוטה שאנחנו פשוט תחרותיים. אנחנו שונאים להפסיד ונעשה הכל כדי שאתם תיהיו בצד המנצח.

עם ניסיון מוכח של עשרות פרוייקטים, אתם יכולים להיות בטוחים שהכתיבה שלנו תתן לכם את התמורה הגבוהה ביותר עבור ההשקעה שלכם, משום שהפכנו את הכתיבה למדע! אתם מוזמנים להציץ בבלוג שלנו, ולהתרשם מהידע , הניסיון ועבודות שביצענו.

כתיבת תוכן לאתרים- יתרונות בעבודה איתנו

שלושת הדגשים שלנו בכל תוכן שאנחנו כותבים הם, המרה, קידום וערך.

כל תוכן שאנחנו מוסרים ללקוח כולל את שלושת העקרונות הללו, ולכן התוכן שתקבלו הוא הטוב ביותר בשוק. התוכן שלנו מקדם את האתרים שלכם, ממיר בצורה טובה יותר והכי חשוב לדעתנו, נותן ערך וידע לגולשים שלכם.

איך זה קורה?

המאמרים שלנו רחבי היקף, וכוללים מחקר רב לפני כל כתיבה. אנחנו לא פס ייצור של מאמרים, ובאמת מתרכזים באיכות על פני הכמות.

מהרגע שנקבל את העבודה נתחיל בשלב מחקר מעמיק , שיכלול ניתוח של מה עובד ומה לא, מחקר על המתחרים שלכם ובניית תוכנית אסטרטגית חכמה על מנת לעמוד במטרות שלכם.

אתם יכולים להיות רגועים שאצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר, והערך הגדול ביותר עבור ההשקעה שלכם.

איזה סוגי תוכן אתם כותבים?

אנחנו יכולים לייצר כמעט את כל סוגי התוכן, לרבות:

  • כתיבת מאמרי SEO
  • כתיבת מאמרים עבור כתבות יח"ץ , או מאמרים לטאבולה /אאוטבריין
  • כתיבה טכנית
  • תיאורי מוצר
  • תוכן עבור מודעות שיווקיות, לרבות פייסבוק, אינסטגרם וכו'
Picture of עומר לוינסון
עומר לוינסון

מוזמנים להתייעץ איתי על כל פרויקט שיווק וקידום בארה"ב.

תפריט נגישות